A 2014-15-ös Országos Gyermek bajnokság fordulóinak időpontjai:

2014. október 4. szombat

Zrínyi Miklós Gimnázium, 1108 Budapest, Mádi u. 173.

BLF Palota - Herceghalmi Tigrisek 64:58 (16:10, 12:18, 3:2, 17:2, 16:26)

Herceghalmi Tigrisek: Zsihla Zsombor 21, Veres Máté 16, Varga Dániel 8, Gyapjas Levente 6, Karsai Ábel 4, Barabás Boglárka 3, Végh Levente, Végh Csenge, Rezes Richárd, Oszter Soma, Hajnal Milos, Szabó Vencel

Herceghalmi Tigrisek - MAFC Pollard 20:0, de lejátszottuk 38:42 (10:5, 8:14, 6:10, 14:13)

Herceghalmi Tigrisek: Zsihla Zsombor 11, Veres Máté 10, Gyapjas Levente 7, Hajnal Milos 3, Karsai Ábel 3, Rezes Richárd 2, Varga Dániel 1, Végh Levente 1, Barabás Boglárka, Szabó Vencel, Oszter Soma, Végh Csenge

Kerényi Gergő: A nyitó fordulóban két izgalmas és kiélezett mérkőzést játszottunk a gyermek korosztályban, ennek megfelelően kissé idegesen kezdtünk a BLF Palota csapata ellen, pontjaink java részét Gyapjas Levi szerezte, a második játékrészben magunkhoz vettük az irányítást és Zsihla Zsombi valamint Veres Máté révén a félidőben 28-28-at mutatott az eredményjelző. Támadásban a második félidő is hasonló képet mutatott játékunk, főleg gyorsindításokból és egy-egyekből szereztük kosarainkat. Vereségünk fő oka az egy-egy elleni védekezés volt, támadásból lassan váltottunk védekezésre, és gyakran csak a támadók hátát láttuk. A következő mérkőzést már tét nélkül játszottuk (amit a játékosok nem tudtak), mivel a Mafc csapatának igazolásai nem voltak rendben, Az előző meccshez képest kicsit változtattam az ötösök felállásán és úgy tűnt, hogy ez serkentőleg hat játékunkra, de a védekezés problémája továbbra is fenn állt, így rengeteg elkerülhető, figyelmetlenségből adódó kosarat kaptunk. Ami öröm volt számomra, hogy a pontok szerzéséből olyanok is részt tudtak vállalni, akik az elsőn nem tudtak szóhoz jutni a gyűrű közelében.

Ezzel papíron egy vereség egy győzelemmel (de érdemben két vereséggel)  zártuk a tornát.